Бажання
Додайте товари до списку бажань

Nikelly

Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Nikelly – український виробник якісних ортопедичних матраців для здорового сну!

Хоча ми і молода компанія, але точно знаємо, що потрібно зробити для виготовлення дійсно якісного за європейськими стандартами продукту. Для цього ми створили виробництво повного циклу та виготовляємо більшість комплектуючих самостійно. Ця перевага надає нам можливість доставляти всі вироби вчасно і безпечно та оперативно реагувати на будь-які побажання наших клієнтів.

Ми використовуємо якісну сировину і сучасні технології виробництва, а саме:

KOCH (Німеччина) – ми самостійно виготовляємо високовуглецевий дріт для виробництва пружинних блоків, завдяки чому створюються пружини різної товщини та розміру для майбутніх матраців.

SPÜHL (Швейцарія) – наше виробництво незалежних пружинних блоків Pocket Spring здійснюється на найкращому обладнанні швейцарської компанії, що є світовим лідером у виробництві станків для пружинних блоків.

FECKEN KIRFEL (Німеччина) – ми використовуємо високотехнологічну лінію для різки піни для матраців.

MAMMUT (Німеччина) – для стягування матрацної тканини, надання правильного вигляду матрацу, ми використовуємо саме їх станки.

KO-SI (Словенія) – використовуємо латексовану кокосову койру та сизаль від топового словенського виробника.

LATEXCO (Бельгія) – самостійно імпортуємо бельгійський латекс, та використовуємо його у наших матрацах.

BEKAERT (Бельгія) – бельгійська матрацна тканина, яка має найвищі показники якості за європейськими стандартами та використовується у всіх колекціях наших матраців.

EUROFOAM (Німеччина) – ми також використовуємо піну / пінополіуретан, створений за унікальними технологіями у Німеччині.

Матраци наших брендів виробляються на швейцарському обладнанні за європейськими технологіями та рекомендаціями провідних ортопедів.

У нас є всі необхідні сертифікати якості, які ми з радістю надамо на вимогу клієнта.

Компанія Nikelly використовує максимально екологічні матеріали при виробництві матраців, тому ми рекомендуємо використовувати їх навіть для дітей.

Nikelly пропонує своїм клієнтам усі можливі типи матраців: пружинні, безпружинні, матраци-топпери, одно- і багатозонні матраци.

Розгорнути
Вгору